Våra erfarna och kunniga medarbetare

Jonas Hovlund

Auktoriserad revisor
jonas@motekrevision.se
070-99 44 655

Jens Karlmark

Auktoriserad revisor
jens@motekrevision.se
070-49 62 090

Stefan Hörnell

Revisor
stefan@motekrevision.se 
070- 77 96 647

Helene Karlsson

Auktoriserad redovisningskonsult
helene@motekrevision.se
070-99 49 686

Björn Nilsson

Redovisningskonsult
bjorn@motekrevision.se
070- 52 75 808

Marie Haraldsson

Redovisningskonsult
marie@motekrevision.se
070-35 79 620

Therese Paulsson

Redovisningskonsult
therese@motekrevision.se
070-42 27 242

Malin Sehlberg

Redovisningskonsult
malin@motekrevision.se
070-73 02 169

Marie-Louise Linder

Redovisningskonsult
mlmsbetal@hotmail.com
070-48 38 786

Ingela Liljefors

Redovisningskonsult
ingela@motekrevision.se
070-98 01 310

MOTEK Revision AB är medlem

Branschorganisation för redovisnings-konsulter, revisorer & rådgivare

HEMSIDAN

» Om cookies
» 
Sitemap

© MOTEK Revision AB
All Rights Reserved

MOTEK Revision AB

Östermalmsgatan 91, 591 60 Motala 
Tel: 0141-554 70

E-post: jonas@motekrevision.se

”Låt oss bli en del av ditt nätverk”