Våra erfarna och kunniga medarbetare

Jonas Hovlund

Auktoriserad revisor
jonas@motekrevision.se
070-994 46 55

Jens Karlmark

Auktoriserad revisor
jens@motekrevision.se
070-496 20 90

Stefan Hörnell

Revisor
stefan@motekrevision.se 
070-779 66 47

Sanna Axelsson

Revisor
sanna@motekrevision.se
070-994 46 60

Helene Karlsson

Auktoriserad redovisningskonsult
helene@motekrevision.se
070-994 96 86

Stina Ström

Auktoriserad redovisningskonsult
stina@motekrevision.se
070-283 31 06

Per-Åke Einarsson

Auktoriserad redovisningskonsult
perake@motekrevision.se

070-363 29 75

Björn Nilsson

Redovisningskonsult
bjorn@motekrevision.se
070-527 58 08

Marie Haraldsson

Redovisningskonsult
marie@motekrevision.se
070-357 96 20

Therese Paulsson

Redovisningskonsult
therese@motekrevision.se
070-422 72 42

Malin Sehlberg

Redovisningskonsult
malin@motekrevision.se
070-730 21 69

Ingela Liljefors

Redovisningskonsult
ingela@motekrevision.se
070-980 13 10

Therese Wallenhaf

Redovisningskonsult
therese.w@motekrevision.se
0141-20 80 50
070-293 05 43

MOTEK Revision AB är medlem

Branschorganisation för redovisnings-konsulter, revisorer & rådgivare

HEMSIDAN

» Om cookies
» 
Sitemap

© MOTEK Revision AB
All Rights Reserved

MOTEK Revision AB

Östermalmsgatan 91, 591 60 Motala 
Tel: 0141-554 70

E-post: jonas@motekrevision.se

”Låt oss bli en del av ditt nätverk”